LOTTA íróasztal | rózsaszín/vintage rózsa
Kód: 4715910Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
LOTTA íróasztal | rózsaszín/vintage rózsa
A rózsaszín LOTTA gyerek íróasztal tölgyfa lábakon áll, ami könnyedséget kölcsönöz neki. Ez az eredeti íróasztal tágas fiókokkal rendelkezik, amelyek PUSH rendszerrel nyílnak. A gyerek íróasztal falra is szerelhető. Ellenáll a sérüléseknek és a nedvességnek, könnyen tisztítható. A szerkezetet stabilizáló drótokkal erősítették meg. A lakkozott fa színtelen , gyermekek számára biztonságos lakkal van festve. Fogantyú nélküli, csendes záródású rendszerrel rendelkezik. A LOTTA íróasztalokhoz akasztható polc és toldó is rendelhető, hogy összehangolt szettet hozzunk létre.
- laminált
- tölgyfa (lábak)
Az asztal kiváló minőségű laminált anyagból készült, amely ellenáll a sérüléseknek és a nedvességnek. Az asztal lábai színbeli eltéréseket mutathatnak, ami a fára jellemző. A bútor színtelen lakkal van bevonva, amely biztonságos a gyermekek számára. Az asztal megfelel az európai szabványoknak és biztonsági előírásoknak.
- szélesség: 120 cm
- magasság: 76 cm
- magasság ütközővel : 86 cm
- mélység: 60,5 cm
- aljzatok száma : 2
- színválaszték: rózsaszín / tölgy
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gyerekasztalok és kis asztalok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 8128950015201 |
| Anyag: | Laminált, Fa |
| Ár: | 300€-ig |
| Dekoráció: | Tölgy |
| Fiók: | Igen |
| Kategória: | Asztalkák |
| Kihúzható lap: | Nem |
| Szélesség: -tól -ig: | 120 cm - 130 cm, 110 cm - 120 cm |
| Szín: | Bézs, Rózsaszín |
| Terméktípus: | Íróasztalok |
| Típus: | Egyenes |
| Hasonló termékek: | /gyerekasztalok-es-asztalkak/ |
| Fedezze fel az irodai székeket: | https://www.mojnabytok.sk/gyerekszekek/ |
| Fedezze fel a komódokot: | https://www.mojnabytok.sk/komodok-3/ |
| Fedezze fel az ágyakat: | https://www.mojnabytok.sk/gyerekagyak-es-matracok/ |
| Minden termék a kollekcióból: | /gyerekszoba-lotta/ |
| ŠxVxH: | 127x67x8;72x46x7,5cm |
| Váha: | 22,6kg;8,5kg |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
