Komód Lotta | szürke
Kód: 161498/SIVKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Lotta fiókos szekrény
A luxus gyermekbútor -kollekció, a LOTTA kifejezetten az időtlen és modern enteriőrök számára készült, amelyek kivételes bútorokat igényelnek. A kollekció része a LOTTA gyerekkomód is, amelyet lágy színek jellemeznek, amelyek kiemelik eredeti formáját. A gyerekkomód tölgyfa lábakon áll , amelyek könnyedséget lehelnek bele, három tágas fiókkal rendelkezik. A gyerekkomód falra is szerelhető, amit a gyártó is ajánl.
- laminált
- tölgyfa (lábak)
A fiókos szekrény kiváló minőségű laminált anyagból készült, amely ellenáll a sérüléseknek és a nedvességnek. A lábak bükkfából készültek, amelyen előfordulhatnak hibák. A fiókok BLUM rendszerrel rendelkeznek, ami lelassítja a fiókok záródását. A fiókos szekrény megfelel az európai szabványoknak és biztonsági előírásoknak.
- szélesség: 93 cm
- magasság: 107 cm
- mélység: 50 cm
- aljzatok száma: 3
- színválaszték: matt szürke / tölgy
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Komódok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 7994396106848 |
| Anyag: | Laminált, Fa |
| Ár: | 300€-ig |
| Dekoráció: | Tölgy |
| Felületkezelés: | Matt |
| Helyiségek: | Gyerekszoba |
| Kategória: | Komódok |
| Komód típusa: | 1-3 fiókos, Egyrészes |
| Stílus: | Modern |
| Szélesség: -tól -ig: | 100 cm - 110 cm |
| Szín: | Bézs, Szürke |
| Terméktípus: | Komódok |
| Hasonló termékek: | /komodok-3/ |
| Fedezze fel a vitrineket: | https://www.mojnabytok.sk/vitrinek/ |
| Fedezze fel a TV asztalokat: | https://www.mojnabytok.sk/tv-asztalok/ |
| Fedezze fel a bútorokat: | https://www.elvisia.hu/butor/ |
| Minden termék a kollekcióból: | /gyerekszoba-lotta/ |
| ŠxVxH: | 100x58,5x9,5;101x58,5x10,5cm |
| Váha: | 22kg;20kg |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
