Gyerek emeletes ágy léces kerettel HARRY | eukaliptusz 120 x 200 cm
Kód: 4182996/BIE9Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Modern emeletes ágy léces kerettel HARRY | eukaliptusz
A HARRY multifunkcionális ágy, mely az ágy alatt és a lépcsőben is található tárolóhellyel rendelkezik, alkalmas bármilyen gyerek- vagy diákszobába. Válasszon gyermekbútor kínálatunkból, amely egyedi dizájnjának és modernitásának köszönhetően minden gyermeket lenyűgöz. Szépségével és sokszínűségével , amelyet egyedi és aranyos báj jellemez, még a felnőtteket is elvarázsolja . A tárolóhellyel ellátott lépcső jobb vagy bal oldalon is elhelyezhető. A semleges fehér szín eukaliptuszfával kombinálva minden gyerekszobába illik.
- 22 mm-es laminált
- ABS élek
A vastagabb, 22 mm-es laminált anyag biztosítja az ágy szilárdságát. Előnye, hogy a létra mind a jobb, mind a bal oldalra felszerelhető. Javasoljuk, hogy nedves ruhával törölje át. A HARRY gyerek emeletes ágy három réteg lakkal van bevonva.
- szélesség: 129 cm
- magasság: 155 cm
- hossz: 260 cm
- Lépcsőmagasság: 33-40 cm
- Alsó hálórész mérete: 120 x 200 cm
- Felső rész hálórésze: 90 x 200 cm
- Alsó ágy teherbírása: 120 kg
- Felső ágy teherbírása: 80 kg
- szín: fehér / eukaliptusz

Az ágy tartalmazza:
- 2x rácsos ágyrács a felső és az alsó ágyhoz
- polcok apró tárgyak tárolására
- lépcső tárolóhellyel
- tárhely
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ágyak |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Ágy: | Gyerekágy, Emeletes ágy |
| Ágy típusa: | Kétszemélyes, Multifunkcionális |
| Ágyrács az árban: | Igen |
| Alvási felület: | 90 x 200 cm, 120 x 200 cm |
| Helyiségek: | Gyerekszoba |
| Kategória: | Ágyak |
| Matrac: | Nem |
| Rács típusa: | Szilárd |
| Szín: | Zöld, Fehér |
| Terméktípus: | Gyerekágyak |
| Tulajdonságok: | Tárolóhellyel, Ágyráccsal, Leesésgátlóval |
| Hasonló termékek: | /emeletes-gyerekagyak/ |
| Fedezze fel a bútorokat: | https://www.elvisia.hu/butor/ |
| Fedezze fel a komódokot: | https://www.mojnabytok.sk/komodok-3/ |
| Fedezze fel a matracokat: | https://www.mojnabytok.sk/matracok/ |
| Matracok az ágyhoz: | /matracok-120-200-cm/ |
| ŠxVxH: | 148x105x4,5cm;201x50x10cm;155x130x4,5cm;200x80x5cm |
| Váha: | 250kg |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
