Fürdőszoba szekrény mosdóval és munkalappal XILO DU140/1 | 140 cm
Kód: 988S875F27Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Fürdőszobaszekrény mosdóval és munkalappal XILO DU140/1 | 140 cm
A modern , mosdóval és munkalappal ellátott XILO DU140/1 fürdőszobaszekrény Wotan tölgyfa dekorral nemcsak minőséget és modern dizájnt, hanem kényelmet és funkcionalitást is kínál. A jellegzetes Wotan tölgyfa dekor fekete rovátkolással kombinálva újdonság a bútorpiacon, amely egyre népszerűbb. A kiváló minőségű anyagoknak és a modern dizájnnak köszönhetően hosszú ideig örömet okoz majd .
- laminált
- MDF
- műanyag fogantyúk
- csendes megállók
A 16 mm vastagságú laminált padlólapok úgy lettek kialakítva, hogy ellenálljanak a fürdőszoba párás környezetének, miközben szilárd és stabil felületet biztosítanak. Nemcsak padlóra, hanem falburkolatként vagy fürdőszobabútorok részeként is alkalmasak. Páratartalommal szembeni ellenállásuknak és könnyű karbantartásuknak köszönhetően a laminált padlólapok ideális megoldást jelentenek a fürdőszobai környezetbe. Csupán rendszeresen kell áttörölni őket nedves ruhával , és időnként enyhe mosószereket használni a fény és a tisztaság megőrzése érdekében.
Az MDF lapok modern alternatívát jelentenek a tömör fával szemben. Szerkezetük lehetővé teszi a könnyű marást és felületkezelést, míg sima felületük könnyen módosítható festéssel vagy magas hőmérsékleten felvitt PVC fóliával . Fő előnyük a kiváló alakíthatóság, ami azt jelenti, hogy könnyen a kívánt formára és méretre igazíthatók.
- XILO 82-60 mosdószekrény, szélesség x magasság x mélység: 60 x 57 x 46 cm
- XILO fekete 81-01 alsó polc, szélesség x magasság x mélység: 20 × 57 × 44,5 cm
- SzéxMaxMé ADEL Tölgyfa mosdópult 89-140: 140,6 × 2,2 × 46,5 cm
- CFP 6252 SMILE 1 kerámia mosdó, Szé x Ma x Mé: 41 x 41 x 15 cm
- szekrény színe: wotan tölgy/fekete (szett)
- Fogantyú színe: fekete
- deszka színe: wotan tölgy
- polc színe: kőszürke
- szekrény típusa: függesztett
- aljzatok száma: 4
- Test anyaga: laminált bútorlap, 16 mm
- ajtó anyaga: MDF , 16 mm - PVC
- betét anyaga: laminált bútorlap, 16 mm
- Test színe: sziklaszürke
- Fiók színe: Wotan tölgy/kőszürke
- betét színe: kőszürke
- fiók teherbírása: 5 kg
- fogantyúk: fogantyúval
- fogantyú anyaga: műanyag
- fogantyú színe: matt fekete
- szerelvények: lágy záródás
- csomagolás: szétszerelt állapotban
- csomagok száma: 6
- doboz méretei: 2x 82 x 13 x 48 cm
- doboz súlya: 2x 22 kg
- kartoncsomagolás méretei: 153 x 3,5 x 50,5
- kartoncsomagolás súlya: 11 kg
- Polc csomagolás méretei: 69 x 6 x 48 cm
- Polccsomagolás súlya: 7 kg
- mosdó csomagolási méretei: 2x 52 x 24 x 52 cm
- mosdó csomagolásának súlya: 2x 8 kg
A XILO DU140/1 | 140 cm fürdőszobaszekrény mosdóval és munkalappal árában benne van:
- 2x XILO 82-60 mosdószekrény
- 1x alsó polc XILO fekete 81-01
- 2x kerámia mosdó CFP 6252 SMILE 1
- 1x ADEL Oak 89-140 mosdópult
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mosdós szekrények |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | Műanyag, Laminált, MDF |
| Dekoráció: | Tölgy |
| Helyiségek: | Fürdőszoba |
| Kategória: | Mosdós szekrények |
| Mélység: | 46 cm |
| Mosdó alatti szekrény szélessége: | 140 cm |
| Stílus: | Modern |
| Szekrény típusa: | Mosdó alatti szekrény |
| Szélesség: | 140 cm |
| Szín: | Fekete, Barna |
| Minden termék a kollekcióból: | /furdoszobai-szekrenyek-xilo/ |
| Hasonló termékek: | /mosdos-szekrenyek/ |
| Fedezze fel a mosdókat: | https://www.mojnabytok.sk/mosdok/ |
| Fedezze fel a csaptelepeket: | https://www.mojnabytok.sk/csaptelepek-2/ |
| Fedezze fel a fürdőszobai kiegészítőket: | https://www.mojnabytok.sk/furdoszobai-kiegeszitok/ |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
