Fiók az ágy alatt LEA/POLA
Kód: 466385/100 466385/200 Változat kiválasztásaKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Fiók az ágy alatt LEA/POLA
A modern dizájn és a praktikus helykihasználás kombinációja tökéletes kombinációt teremt a hálószobai paradicsomodhoz. Függetlenül attól, hogy egy kisebb, éjjeliszekrénynek is elegendő hellyel rendelkező modellt választasz, vagy egy nagyobbat, amely az egész ágyat elférte , el leszel ragadtatva a sokoldalúságától. Felejtsd el a zsúfolt teret , és élvezd a rendet és a harmóniát. A praktikus kialakítás könnyű hozzáférést biztosít a szükséges dolgokhoz, miközben elegendő tárolóhelyet kínál a kevésbé esztétikus tárgyak elrejtéséhez. A fiók a LEA és a POLA ágy alá is alkalmas.
- fenyőfa
A LEA és POLA ágyak alatti praktikus fiók kiváló minőségű fenyőfából készült. A fiók kerekekkel van felszerelve, így könnyen kezelhető.
- a nagyobb fiók szélessége: 200 cm
- magasság: 19 cm
- mélység: 57 cm
- szín : fehér
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kiegészítők |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| Anyag: | Fa |
| Helyiségek: | Hálószoba |
| Szín: | Fehér |
| Típus: | Foglalat |
| Szélesség: | 83,2 cm |
| Magasság: | 20,8 cm |
| Hosszúság: | 192,7 cm |
| Szín: | fehér |
| Anyag: | laminált lap |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
