SVINGA hintaszék párnával | szürke
Kód: FAT6945Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
SVINGA hintaszék párnával | szürke
Megérdemelsz egy kis időt magadnak , és pontosan ezt kínálja a SWING hintaszék . A gyengéd ringatás, a puha párnák és a természetes esztétika teljesen új élménnyé varázsolja a pihenést. Ideális teraszra, kertbe vagy erkélyre, bárhová is szeretnél pihenőzónát kialakítani. A barna rattan otthonosságot kölcsönöz, a szürke párnák pedig belső harmóniát visznek bármilyen térbe . A masszív szerkezet és a vastag ülőfelület hosszú élettartamot és kényelmes ülést garantál a széknek . Ezenkívül a ringató funkció pihentető mozgást biztosít, amely elősegíti a pihenést és a jólétet.
- horganyzott acél, porszórt
- PE rattan
- Párnák: 180 g poliészter + PP rost
- Párna töltet: 15 cm habszivacs
A kerti szék tartós PE rattanból készült, amely stílusos és kültéri használatra alkalmas. A szerkezet tömör horganyzott acélból készült, porfestett bevonattal, amely stabilitást és hosszú élettartamot garantál . A párnák 180 g-os poliészterből, PP szálakkal töltve és 15 cm-es habbal készültek, ami kényelmes és puha ülést biztosít . Tisztítása nagyon egyszerű. Kínálatunkból az Universal CAUCH tisztítószert | 500 ml ajánljuk.
- szélesség: 104 cm
- magasság: 112 cm
- mélység: 69 cm
- Teherbírás: 120 kg
- párna: igen
- konstrukció színe: fekete / barna
- Borító színe: szürke
- Szállítás: szétszerelt állapotban
- súly: 22 kg
- csomagok száma: 1
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Függő fotelek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5905629916945 |
| Anyag: | Acél, Szövet |
| Szélesség: -tól -ig: | 110 cm - 120 cm |
| Szín: | Bézs, Szürke |
| Terméktípus: | Hintafotelek |
| Típus: | Függőszék |
| Hasonló termékek: | /zavesne-hojdacie-kresla/ |
| Fedezze fel a kerti garnitúrákat: | /kerti-garniturak/ |
| Fedezze fel a napernyőket: | /slnecniky-a-podstavce/ |
| Fedezze fel a kerti nyugágyakat: | /lehatka/ |
| ŠxVxH: | 64x18x119cm |
| Váha: | 22kg |
| D: | GLS |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
