SAMAYA K147 komód
Kód: 608435Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
SAMAYA K147 komód
Ez a karamell tölgyfa SAMAYA bútorkollekció a modern dizájn és a kellemes természetes megjelenés harmonikus kombinációját kínálja. Kiegyensúlyozott arányok, sima felületek és meleg faárnyalat jellemzi, amely bármilyen enteriőrt otthonossá tesz. Minimalista stílusának köszönhetően könnyen kombinálható különféle bútorokkal, és ideális választás mind a modern, mind az időtlen életstílushoz . A SAMAYA K147 fiókos szekrény tágas, háromajtós és három polcos.
- laminált
A SAMAYA bútorok kiváló minőségű laminált anyagból készülnek, amely ellenáll a karcolásoknak és a normál kopásnak. A karamell tölgyfa dekor felülete hűen utánozza a természetes fát, ugyanakkor könnyű karbantartást biztosít . Puha, enyhén nedves ruhával tisztítsa . Ne használjon agresszív vagy súroló tisztítószereket.
- szélesség: 147 cm
- magasság: 82 cm
- mélység: 39 cm
- ajtók száma: 3
- polcok száma: 3
- szín : karamell tölgy
- Szállítás: szétszerelt állapotban
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Komódok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | Laminált |
| Dekoráció: | Tölgy |
| Felületkezelés: | Matt |
| Helyiségek: | Nappali |
| Komód típusa: | Háromrészes |
| Magasság: | 82 cm |
| Stílus: | Modern, Klasszikus |
| Szélesség: | 147 cm |
| Szélesség: -tól -ig: | 140 cm - 150 cm |
| Szín: | Bézs |
| Terméktípus: | Komódok |
| Minden termék a kollekcióból: | /nabytok-samaya/ |
| Hasonló termékek: | /komodok-3/ |
| Fedezze fel az ülőgarnitúrákat: | https://www.mojnabytok.sk/ulogarniturak/ |
| Fedezze fel a dohányzóasztalokat: | https://www.mojnabytok.sk/dohanyzoasztalok/ |
| Fedezze fel a TV asztalokat: | https://www.mojnabytok.sk/tv-asztalok/ |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
