Függesztett polc ROYAL
Kód: 988S601Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Függesztett polc ROYAL
Ebben az esetben valóban igaz, hogy a szépség az egyszerűségben rejlik. A stílusos ROYAL kollekciót kifejezetten a kicsik számára tervezték, a lágy és letisztult szettakat a diszkrét arany fogantyúk élénkítik. A felhasznált kiváló minőségű anyagok ellenállnak a sérüléseknek és a nedvességnek, és ártalmatlanok az egészségre, így még a legmagasabb minőségi és biztonsági igényeket is kielégítik. A ROYAL függőpolc rengeteg tároló- és polchellyel rendelkezik. Ajándékozzon gyermekének egy olyan szobát, amely egyszerre kiegyensúlyozottnak , kompaktnak és otthonosnak tűnik.
- laminált
- lakkozott MDF
A polc kiváló minőségű laminált anyagból készült, amely ellenáll a sérüléseknek és a nedvességnek. A polc megfelel az európai szabványoknak és biztonsági előírásoknak. A gyártás során felhasznált lakkok biztonságosak a gyermekek számára, az EN71/3 szabvány szerint tanúsítottak.
- szélesség: 67,5 cm
- magasság: 75 cm
- mélység: 22,8 cm
- polcok száma: 2
- aljzatok száma : 2
- szín: fehér / arany fogantyúk
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fali polcok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | Laminált, MDF |
| Forma: | Négyzet alakú polcok |
| Stílus: | Modern, Klasszikus |
| Szélesség: -tól -ig: | 60 cm - 70 cm |
| Szín: | Fehér |
| Típus: | Nyitott polcok, Zárt polcok |
| Hasonló termékek: | /polcok-es-tarolos-szekrenyek/ |
| Fedezze fel a komódokot: | https://www.mojnabytok.sk/komodok-3/ |
| Fedezze fel a bútorokat: | https://www.elvisia.hu/butor/ |
| Fedezze fel az ágyakat: | https://www.elvisia.hu/gyerekagyak/ |
| Minden termék a kollekcióból: | /gyerekszoba-royal/ |
| ŠxVxH: | 87x26x17cm |
| Váha: | 13,5kg |
| D: | GLS |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
