Étkezőszék HALPA | bézs
Kód: 345926Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Étkezőszék HALPA | bézs
Fedezze fel a dizájn és a kényelem tökéletes harmóniáját a luxus HALPA étkezőszékkel . Ez az időtlen darab természetesen kiemelkedik bármely modern étkezőben vagy nappaliban . A lekerekített formák, a letisztult szettak és a minőségi kidolgozás elegáns, mégis kellemesen otthonos benyomást kelt. A szék bézs színű szövettel kárpitozva van, amely puha tapintású és kellően tartós a mindennapi használatra. A masszív szerkezet stabilitást biztosít, az ergonomikusan formázott háttámla pedig minden üléskor kényelmet biztosít.
- Puente szövet
A HALPA étkezőszék első pillantásra lenyűgöző luxus Puente szövetével, amely elegánsnak tűnik és kellemes tapintású. Az egységes dizájnt hangsúlyozzák az ülőfelülettel és háttámlával azonos szövettel borított lábak, amelyek harmonikus és modern megjelenést kölcsönöznek a széknek. A masszív és robusztus konstrukció nagy stabilitást és hosszú élettartamot biztosít. Természetesen az OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvány is tartozik hozzá, amely igazolja a felhasznált anyagok egészségre biztonságosságát.
- szélesség: 66 cm
- magasság: 73 cm
- mélység: 60 cm
- ülésmélység: 50 cm
- ülésmagasság: 50 cm
- súly: 15 kg
- szín: bézs
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fém/kárpitozott székek |
|---|---|
| Anyag: | Szövet |
| Lábak anyaga: | Látka |
| Nosnosť: | 100 kg |
| Stílus: | Design |
| Szín: | Bézs |
| Támaszok: | Támaszokkal |
| Terméktípus: | Étkezőszékek |
| Ülőpárna: | Szövet ülőpárna |
| ŠxVxH: | 66x73x60cm |
| Váha: | 15kg |
| Hasonló termékek: | /konyhai-es-etkezoszekek/ |
| Fedezze fel az étkezőasztalokat: | https://www.mojnabytok.sk/etkezoasztalok/ |
| Objavte Komody a skrinky: | https://www.mojnabytok.sk/komody-a-skrinky/ |
| Fedezze fel az ülőgarnitúrákat: | https://www.mojnabytok.sk/kanapek-2/ |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
