Étkezőszék GENEVE | kék
Kód: 1001251Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Étkezőszék GENEVE | kék
Dobd fel étkeződet vagy konyhádat egy elegáns GENEVE székkel . A mélykék árnyalatú bársonyhuzat gyönyörű kontrasztot alkot az arany lábakkal , amelyek luxus és modern megjelenést kölcsönöznek neki. A finom mintázatú steppelt háttámla kiemeli a kifinomult dizájnt , és egyedi karaktert kölcsönöz a széknek. A puha kárpitozás kényelmes ülést biztosít minden étkezés során. A GENEVE ideális választás modern enteriőrökbe , ahol a hangsúly a stíluson és a kényelemen van.
- bársony szövet HN1205
- acél
- sárgaréz lábak
A GENEVE étkezőszék ülőfelülete luxus bársonyszövettel van kárpitozva , amely elegáns és kellemes tapintású. A lábak tömör acélból készültek, sárgaréz bevonattal , ami stabilitást, tartósságot és kifinomult megjelenést garantál.
- szélesség: 51 cm
- magasság: 76 cm
- hossz: 56 cm
- ülésmélység: 43,5 cm
- ülésmagasság: 46 cm
- súly: 4,4 kg
- szövet színe: kék HN1205
- láb színe: aranysárga
- szállítás: szétszerelés közben
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Konyhai és étkezőszékek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5713917001484 |
| Anyag: | Fém, Szövet |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Nosnosť: | 120 kg |
| Stílus: | Modern |
| Szín: | Kék |
| Támaszok: | Támaszok nélkül |
| Terméktípus: | Étkezőszékek |
| Ülőpárna: | Szövet ülőpárna |
| ŠxVxH: | 9x84,5x57,5cm |
| Váha: | 4.4kg |
| Hasonló termékek: | /konyhai-es-etkezoszekek/ |
| Fedezze fel az étkezőasztalokat: | https://www.mojnabytok.sk/etkezoasztalok/ |
| Fedezze fel a komódokot: | https://www.elvisia.hu/komodok/ |
| Fedezze fel a bútorokat: | https://www.elvisia.hu/butor/ |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
