Étkezőszék AMORIN | törtfehér
Kód: 1001186Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Étkezőszék AMORIN | törtfehér
Az elegáns, törtfehér dizájnú, fekete lábakkal ellátott AMORIN étkezőszék modern dizájnjával és praktikus 360°-os forgómechanizmusával fog lenyűgözni. A formázott ülőfelület simán csatlakozik a háttámlához és a karfákhoz , maximális kényelmet biztosítva ülés közben. A háttámla nyílása légiességet és eredeti megjelenést kölcsönöz a széknek. A világos árnyalatú buklé szövetből készült puha kárpitozás kényelmes, ugyanakkor luxusérzetet is ad az egésznek.
- HN1273 szövet
- acél
- furnér
Az AMORIN étkezőszék négy karcsú fémlábon áll. Az ülőfelület kiváló minőségű szövettel van bevonva és poliuretán habbal van töltve, ami optimális kényelmet és kellemes érzést biztosít ülés közben.
- szélesség: 59 cm
- magasság: 82,5 cm
- hossz: 58 cm
- ülésmélység: 43 cm
- ülésmagasság: 48 cm
- Textil kopásállósága: 30000
- súly: 7,6 kg
- Teherbírás: 110 kg
- szövet színe: törtfehér
- Láb színe: fekete
- Szállítás: szétszerelt állapotban
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fém/kárpitozott székek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5713917026753 |
| Anyag: | Fém, Szövet, Tölgy furnér |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Stílus: | Design |
| Szín: | Szürke |
| Támaszok: | Támaszokkal |
| Terméktípus: | Étkezőszékek |
| Ülőpárna: | Szövet ülőpárna |
| ŠxVxH: | 88,5x88,5x6,5cm |
| Váha: | 7.6kg |
| Hasonló termékek: | /konyhai-es-etkezoszekek/ |
| Fedezze fel az étkezőasztalokat: | https://www.mojnabytok.sk/etkezoasztalok/ |
| Fedezze fel a komódokot: | https://www.elvisia.hu/komodok/ |
| Fedezze fel a bútorokat: | https://www.elvisia.hu/butor/ |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
