Étkezőszék AMORIN | gomba
Kód: 1001187Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Étkezőszék AMORIN | gomba
Az AMORIN étkezőszék kellemes dizájnnal és fekete lábakkal lenyűgöző modern megjelenésével és praktikus 360°-os forgatási funkciójával fog lenyűgözni. Az ergonomikusan formázott ülés és háttámla simán átmenetet képez a karfákba , így magas kényelmet biztosít. A háttámla dizájnos nyílása könnyedséget és eredeti karaktert kölcsönöz a széknek. Az összbenyomást a sötét buklé szövetből készült puha kárpit teszi teljessé, amely egyszerre meleg és elegáns.
- HN1273 szövet
- acél
- furnér
Az AMORIN étkezőszék négy karcsú fémlábon áll . Az ülőfelület kiváló minőségű szövettel van bevonva és poliuretán habbal van töltve, ami optimális kényelmet és kellemes érzést biztosít ülés közben.
- szélesség: 59 cm
- magasság: 82,5 cm
- hossz: 58 cm
- ülésmélység: 43 cm
- ülésmagasság: 48 cm
- Textil kopásállósága: 30000
- súly: 7,6 kg
- Teherbírás: 110 kg
- szövet színe: gomba HN1274
- láb színe: fekete
- szállítás: szétszerelés közben
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fém/kárpitozott székek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5713917026760 |
| Anyag: | Fém, Szövet |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Nosnosť: | 110 kg |
| Stílus: | Design |
| Szín: | Barna, Szürke |
| Támaszok: | Támaszokkal |
| Terméktípus: | Étkezőszékek |
| Ülőpárna: | Szövet ülőpárna |
| ŠxVxH: | 88,5x88,5x6,5cm |
| Váha: | 7.6kg |
| Hasonló termékek: | /konyhai-es-etkezoszekek/ |
| Fedezze fel az étkezőasztalokat: | https://www.mojnabytok.sk/etkezoasztalok/ |
| Fedezze fel a komódokot: | https://www.elvisia.hu/komodok/ |
| Fedezze fel a bútorokat: | https://www.elvisia.hu/butor/ |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
