Étkezőasztal OSAKA | natúr 120 cm
Kód: 2203010Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Étkezőasztal OSAKA | natúr 120 cm
Az OSAKA étkezőasztal 120 cm átmérőjű, natúr árnyalatú kivitelben ötvözi a modern dizájnt és a praktikus használatot. A kerek asztallap elegendő helyet biztosít a családi vagy baráti étkezésekhez, ugyanakkor kellemes, nyitott légkört teremt. Jellegzetes eleme a léces láb, amely stabilitást biztosít , ugyanakkor könnyed, légies megjelenést kölcsönöz az asztalnak. A kiváló minőségű kidolgozás hosszú élettartamot és tartósságot garantál a mindennapi használat során. Az OSAKA asztal ideális mindennapi étkezésekhez és ünnepi pillanatokhoz, ahol a kényelem az időtlen stílussal párosul.
- MDF
Az OSAKA étkezőasztal készült Kiváló minőségű MDF lapból készült , amely kiemeli a fa finom szerkezetét és erezetét. Az asztal tartós, hosszú élettartamú és könnyen karbantartható, miközben a mindennapi használat során is elegáns és hiteles megjelenést biztosít.
- szélesség: 120 cm
- magasság: 75 cm
- hossz: 120 cm
- teherbírás: 40 kg
- súly: 28,6 kg
- szállítás: szétszerelés közben
- színes változat: természetes
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fa étkezőasztalok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5713917035656 |
| Anyag: | MDF |
| Asztal formája: | Kerek |
| Funkció: | Nem összecsukható |
| Stílus: | Modern |
| Szélesség: -tól -ig: | 120 cm - 130 cm, 110 cm - 120 cm |
| Szín: | Bézs |
| Terméktípus: | Étkezőasztalok |
| ŠxVxH: | 48x47,5x57cm |
| Váha: | 28.6kg |
| Hasonló termékek: | /etkezoasztalok/ |
| Fedezze fel az étkezőszékeket: | https://www.mojnabytok.sk/etkezoszekek/ |
| Objavte Komody a skrinky: | https://www.mojnabytok.sk/komody-a-skrinky/ |
| Objavte Knižnice a regály: | https://www.mojnabytok.sk/skrine-a-regaly/ |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
