Dohányzóasztal OSAKA | natúr
Kód: 2102080Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Dohányzóasztal OSAKA | natúr
Az OSAKA dohányzóasztal eredeti kúp alakú talpával vonzza a figyelmet, amely a függőleges tölgyfa léceket sötét kontrasztos háttérrel ötvözi. Ennek a részletnek köszönhetően jellegzetes megjelenésű, és a nappali stílusos dominánsává válik. A tölgyfa furnérral ellátott MDF asztallap a fa természetes melegét hozza a térbe, miközben tartós és könnyen karbantartható. Az asztal lekerekített formája hozzájárul a tér folyékonyságához és harmóniájához , ideális a kikapcsolódás pillanataihoz és a szeretteinkkel való találkozókhoz.
- MDF
- tölgy furnér
A tölgyfurnér egy vékony réteg valódi tölgyfa , amelyet MDF vagy más lapok felületére ragasztanak. Ez lehetővé teszi, hogy a bútorok megőrizzék a tömörfa hiteles megjelenését és textúráját , de megfizethetőbb és könnyebb. Az MDF egy közepes sűrűségű farostlemez , amelyet finom fa rostok természetes gyantákkal való préselésével állítanak elő nagy nyomás és hőmérséklet alatt. Sima felület, szilárdság és méretstabilitás jellemzi.
- magasság: 45 cm
- szélesség: 70 cm
- hossz: 70 cm
- súly: 13,5 kg
- szín: fekete / natúr
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fa dohányzóasztalok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5713917031597 |
| Anyag: | MDF, Tölgy furnér |
| Asztal formája: | Kerek |
| Stílus: | Modern |
| Szélesség: -tól -ig: | 70 cm - 80 cm, 60 cm - 70 cm |
| Szín: | Bézs, Fekete |
| Terméktípus: | Dohányzóasztalok |
| ŠxVxH: | 66x58x63cm |
| Váha: | 13.5kg |
| Hasonló termékek: | /konferencia-asztalok/ |
| Fedezze fel a bútorokat: | https://www.elvisia.hu/butor/ |
| Fedezze fel a kanapékat: | https://www.mojnabytok.sk/pohovky/ |
| Objavte Komody a skrinky: | https://www.mojnabytok.sk/komody-a-skrinky/ |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
