Komód COSMO C07 | fehér
Kód: 991644/BIEKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
COSMO C07 fiókos komód | fehér
A COSMO C07 fiókos szekrény Modern és elegáns, gyerek- vagy diákszobába alkalmas. A praktikus fehér színkialakítás kiemeli a bútorok vonzó megjelenését . A fogantyú nélküli rendszer nagyon praktikus és biztonságos, ugyanakkor bájos is. A komód 4 fiókkal rendelkezik, amelyek különösen alkalmasak olyan apró tárgyak tárolására, amelyeket mindig kéznél szeretne tartani. A komód magas és keskeny, így kisebb helyiségekbe is alkalmas.
- laminált (16 mm)
- ABS élek (0,5 mm)
A COSMO C07 fehér fiókos szekrény nagyszerű választás, különösen a következőknek köszönhetően: kiváló minőségű tervek kombinációja nagyszerű ár . A bútorok nagyobbak Biztonságos ABS élek 0,5 mm vastagsággal. A nyitás fogantyúmentes. Karbantartása egyszerű - csak használjon nedves ruhát vagy bútortisztítót.
- szélesség: 45 cm
- magasság: 97 cm
- mélység: 41 cm
- aljzatok száma: 4
- súly: 27 kg
- szállítás: szétszerelés közben
- szín: fehér
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Komódok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Anyag: | Laminált |
| Felületkezelés: | Matt |
| Helyiségek: | Gyerekszoba |
| Komód típusa: | Egyrészes, 4-5 fiókos |
| Magasság: | 97 cm |
| Stílus: | Modern |
| Szélesség: | 45 cm |
| Szélesség: -tól -ig: | 40 cm - 50 cm |
| Szín: | Fehér |
| Terméktípus: | Komódok |
| Hasonló termékek: | /komodok-3/ |
| Fedezze fel a vitrineket: | https://www.mojnabytok.sk/vitrinek/ |
| Fedezze fel a TV asztalokat: | https://www.mojnabytok.sk/tv-asztalok/ |
| Fedezze fel a bútorokat: | https://www.elvisia.hu/butor/ |
| Minden termék a kollekcióból: | /gyerekszoba-cosmo/ |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
