Ágy pótággyal ALESSIA | szürke 90 x 200 cm
Kód: 166443Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Ágy pótággyal ALESSIA
Az ALESSIA kihúzható ágy modern bútordarabot kínál minden otthonba funkcionalitásával és megjelenésével. Az ALESSIA kárpitozott kihúzható ágy kifejezetten kihúzható ágyként működik. Az alsó ágy kerekekkel rendelkezik a könnyebb kihúzás érdekében. Az ágyhoz matrac nem tartozik .
- szövet
Az ágy kiváló minőségű, tartós és könnyen karbantartható anyagból készült. A kanapé nemcsak praktikus, hanem időtlen dizájnt is kínál, így bármilyen otthonba illik.
- szélesség: 100 cm
- magasság: 50-92 cm
- mélység: 214 cm
- matrac felső része: 90 x 200 cm
- alsó matrac : max. 90 x 195 x 18 cm
- szín: szürke csap.23
- A modell a következőket tartalmazza:
- ágykeret
- kihúzható ágy
- rácsok
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Díványok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| EAN vonalkód: | 5901477277443 |
| Ágyrács az árban: | Igen |
| Alvási felület: | 90 x 200 cm |
| Anyag: | Szövet |
| Bővíthető: | Igen |
| Magasság: | 92 cm |
| Matrac az árban: | Nem |
| Szélesség: | 100 cm |
| Szélesség: -tól -ig: | 90 cm - 100 cm, 100 cm - 110 cm |
| Szín: | Szürke |
| Tárolóhely: | Nem |
| Hasonló termékek: | /gyerekagyak-3/ |
| Fedezze fel a dohányzóasztalokat: | https://www.mojnabytok.sk/dohanyzoasztalok/ |
| Fedezze fel a TV asztalokat: | https://www.mojnabytok.sk/tv-asztalok/ |
| Fedezze fel a nappali falakat: | https://www.mojnabytok.sk/nappali-falak/ |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
